З початку року в економіку області було залучено 75 млн. доларів США іноземних інвестицій

shmygalПро це повідомив 22 жовтня під час пленарного засідання XXVI чергової сесії Львівської обласної ради директор департаменту економічного розвитку, інвестицій, торгівлі та промисловості облдержадміністрації Денис Шмигаль.

Загалом директор департаменту доповів про виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку Львівської області на 2013 рік з макроекономічним прогнозом на 2014-2015 роки за 8 місяців на 2013.

«В добувній промисловості і розробленні кар’єрів обсяги виробництва зросли на 1,5 %, в сільському господарстві індекс валової продукції в січні-вересні, в порівнянні з відповідним періодом минулого року, становить 100,1%. Виконано будівельних робіт на загальну суму більш ніж 1,5 млрд грн. – прозвітував Денис Шмигаль. – За оперативним даними станом за 9 місяців залучено близько 75 млн доларів США прямих іноземних інвестицій. Розмір заробітної плати в Львівській області збільшився на 8%», – додав директор департаменту.

Нагадаємо, рішенням №722 від 25.04.13 Львівська обласна рада прийняла та затвердила програму соціально-економічного та культурного розвитку Львівської області на 2013 рік з макроекономічним прогнозом на 2014-2015 роки. Цим же рішенням Львівській обласній державній адміністрації було доручено інформувати Львівську обласну раду про стан виконання програми за перше півріччя і звітувати про виконання програми за 2013 рік.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*