З початку року товаровиробниками Львівської області вироблено сільськогосподарської продукції на 946,7 млн.грн.

dotazii

У поточному році зберігається позитивна динаміка нарощення обсягів виробництва. Про це інформують в департаменті агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації.

За даними департаменту, протягом січня – квітня 2013 року сільськогосподарськими товаровиробниками області вироблено сільськогосподарської продукції (у постійних цінах 2010 року) на 946,7 млн.грн.

За словами директора зазначеного департаменту Миколи Довби індекс обсягу сільськогосподарського виробництва до аналогічного періоду попереднього року склав 102,1%, в тому числі у сільськогосподарських підприємствах 104,7%, в господарствах населення 100,9%.

«Питома вага сільськогосподарських підприємств у загальному обсязі виробництва складає 32% і збільшилася до аналогічного періоду попереднього року на 0,8%», – повідомляє М.Довба.

Загалом, приріст обсягів валового виробництва забезпечено за рахунок нарощення виробництва м’яса на 6,4 тис.тонн (14,2%), молока на 1,4 тис.тонн (0,9%), яєць на 2,1 млн.штук (1,3%).

Варто відзначити, що збільшення обсягів виробництва усіх видів продукції тваринництва відбулося в обох базових категоріях господарств.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*