З початку року платники Турківського відділення Самбірської ОДПІ  спрямували до Зведеного бюджету на 5 млн. грн. більше, ніж у минулому році

Якщо за січень – лютий 2016 року платники податків Турківського відділення Самбірської ОДПІ сплатили до Зведеного бюджету понад 8 млн. грн. податків і зборів, то за перші місяці 2017 року податкові надходження до всіх рівнів бюджету склали понад 13 млн. гривень. Про це поінформувала заступник начальника – начальник Турківського відділення Самбірської ОДПІ Марія Павлович під час зустрічі з представниками регіональних мас-медіа і громадськості.

Посадовець розповіла, що тільки у лютому поточного року до скарбниці перераховано 8,7 млн. гривень.  Зокрема, до Державного бюджету надійшло  2,9 млн. грн., а Місцевий бюджет отримав 5,8 млн. гривень. Тобто, спостерігається позитивна динаміка темпів росту податкових надходжень.

За аналітикою 2-х місяців 2017 року, у розрізі основних бюджетоформуючих податків надходження до Державного бюджету склали:

– з податку на додану вартість – 1,3 млн. грн.;

– з податку на доходи фізичних осіб – 2 млн. грн.;

– з податку на прибуток – 0,2 млн. грн.;

– по військовому збору – 0,6 млн. грн..

Щодо Місцевого бюджету, то серед бюджетоформуючих надходжень передують:

– податок на доходи фізичних осіб – 6 млн. грн.;

– єдиний податок – 1,4 млн. грн.;

– плата за землю – 0,6 млн. грн..

Крім того, перерахування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування склали 8,9 млн. грн., чим перебільшили минулорічні перерахування на 2,5 млн. гривень.

«За нашими спостереженнями відстежується тенденція стабільного і ритмічного забезпечення коштами у частині податкових надходжень всіх рівнів державних скарбничок», – підсумувала очільник відділення.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*