З початку року на Львівщині виникло понад 1 560 пожеж в екосистемах

Від початку року на території Львівської області виникло 1 562 події, пов’язані із пожежами у природних екосистемах на площі понад 423 га. У тому числі 198 торф’яних пожеж. Впродовж 8 вересня на території області подій, пов’язаних із пожежами у природних екосистемах, не зафіксовано. Про це повідомили у департаменті з питань цивільного захисту Львівської ОДА.

Найбільше Львівщина потерпала від вогню у серпні, коли в 635 місцях, практично на всій території області, проводилось гасіння торф’яних пожеж та займання сухої трави.

“Завдяки оперативному реагуванню пожежі було своєчасно ліквідовано пожежно-рятувальними підрозділами Головного управління ДСНС України у Львівській області, – сказав в.о. директора департаменту з питань цивільного захисту облдержадміністрації Сергій Бєляєв. – На жаль, порушення правил пожежної безпеки та безвідповідальне ставлення до особистого життя і здоров’я призвело до людських жертв – від підпалів загинуло 6 осіб”.

За його словами, з метою забезпечення аварійно-рятувальних підрозділів з обласного та районних резервів матеріально-технічних ресурсів, призначених для запобігання та ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру, виділено понад 21 тис. літрів бензину та 26 тис. літрів дизельного палива.

На сьогодні продовжується наглядово-профілактична робота та моніторинг стану пожежної безпеки в екосистемах області.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*