З початку року на Львівщині проведено 93 ярмарки з реалізації сільськогосподарської продукції

У січні-лютому 2013 року на Львівщині проведено 93 продовольчих ярмарків з реалізації сільськогосподарської продукції, на яких реалізовано 441,9 тонни продукції на суму 2,7 млн. гривень.

Зокрема, з нагоди Дня соціальної справедливості з 18 до 28 лютого 2013 року в області було організовано та проведено ряд благодійних заходів, у тому числі 29 ярмарок «від виробника», де було реалізовано 138,99 тонни сільськогосподарської продукції на суму 1056,25 тис. гривень.

Ярмарки проводились у Бродівському, Буському, Городоцькому, Дрогобицькому, Жидачівському, Жовківському, Золочівському, Кам’янка-Бузькому, Миколаївському, Мостиському, Перемишлянському, Пустомитівському, Радехівському, Самбірському, Сколівському, Сокальському, Старосамбірському, Стрийському та Яворівському районах.

Аналіз цінових спостережень засвідчує про значну ефективність проведення зазначених заходів оскільки, покупці мають можливість придбати сільськогосподарську продукцію та продукти її переробки за цінами виробника.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*