З початку року місцеві бюджети Львівщини поповнилися на понад 3 мільярди гривень

У січні – травні до місцевих бюджетів області надійшло 3 млрд 189 млн гривень податків та неподаткових платежів, що на 1 млрд 136 млн гривень або на 55% більше порівняно з відповідним періодом минулого року.

Про це повідомили в департаменті фінансів облдержадміністрації.

За 5 місяців до загального фонду місцевих бюджетів області мобілізовано 3 млрд 19 млн грн податків та платежів, що становить 156% до надходжень за цей же період минулого року (зростання на 1 млрд 84 млн грн) та 121% до плану на січень – травень цього року.

До спеціального фонду місцевих бюджетів надійшло 170 млн грн, що становить 145% до надходжень за відповідний період минулого року (зростання на 1 млрд 84 млн грн) та 45% до плану на січень – травень 2016 р.

Місцеві бюджети області станом на 1 травня отримали з державного бюджету 154 млн грн базової дотації та передали в держбюджет 75 млн грн реверсної дотації, що відповідає розпису на січень – травень.

До державного бюджету за звітний період мобілізовано по області 7 млрд 774 млн грн доходів, що на 763 млн грн або на 11% більше від надходжень за січень – травень 2015 року.

“З упевненістю можемо сказати, що Львівщина зберігає позитивну тенденцію надходжень в порівнянні з минулим роком. Такий результат досягнуто завдяки дієвому контролю за сплатою податків, а також завдячуючи поінформованості та сумлінності платників”, – говорить директор департаменту фінансів облдержадміністрації Олег Демків.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*