З початку червня за кошти обласного бюджету оздоровили майже тисячу дітей пільгових категорій

За кошти обласного бюджету департаментом соціального захисту населення закуплено понад  дві тисячі путівок для оздоровлення дітей на узбережжі Чорного моря та у закладах Львівської області.Відтак, з початку червня оздоровили майже тисячу дітей пільгових категорій.

Про це повідомили сьогодні під час брифінгу.

“Станом на сьогодні більше ніж 300 дітей відпочили на узбережжі Чорного моря та більше як 600 у закладах Львівської області. Таких дитячих закладів працює 12, з яких 3 – санаторного типу, і 9 – оздоровлення та відпочинку. Ці заклади отримали усі необхідні дозвільні документи  для проведення кампанії з оздоровлення. Якщо говорити про заклади, які не є визначені дитячими, але прийматимуть  групи дітей, то відповідно до доручення Прем’єр-міністра України, вони повинні повідомляти місцеві органи влади і відповідні служби повинні здійснити перевірку. Дуже рекомендуємо батькам також перевіряти, чи заклади мають усі дозвільні документи і чи вони готові, щоб там проводилась відпочинкова кампанія”, – зазначила директор департаменту соціального захисту населення Львівської ОДА  Наталія Кузяк.

Також Наталія Кузяк зазначила, що за кошти державного бюджету  у таборах “Артек” та “Молода Гвардія” оздоровили з початку року понад 600 дітей пільгових категорій.

“Ці табори функціонують без відриву від навчального процесу і діти можуть там відпочивати упродовж року”, – зазначила Наталія Кузяк.

Як повідомила директор департаменту освіти і науки  Львівської ОДА Любомира Мандзій, на базі закладів загальної середньої освіти у червні організували  448 пришкільних таборів відпочинку з короткотривалим перебуванням, а також 65 таборів з  денним перебуванням дітей.

“Пришкільні табори діяли практично на всій території області і у них відпочили майже 23 тисячі дітей. З 10 по 24 серпня плануємо провести ще  один англомовний табір «GoGamp» на базі  Міженецької ЗОШ №1. Окрім того, у системі освіти ми маємо ще чотири табори відпочинку: табір “Росинка” у Жовківському районі, табір “Сокіл” у Золочівському та два табори у Сколівському районі, у яких мають можливість оздоровитись діти з цих районів та учні шкіл м. Львова ”, – зазначила Любомира Мандзій.

Зазначимо, кожна дитина перед табором повинна пройти медичне обстеження та мати довідку про стан здоров’я. Медики закликають батьків не легковажити цим, адже адміністрація табору повинна володіти інформацією щодо наявності алергій, особливості харчування тощо.

Детальнішу інформацію щодо отримання путівок та переліку дитячих закладів оздоровлення можна дізнатись за посиланням

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*