З підозрою на коронавірус звернулось ще 27 пацієнтів

У період з 18:30 по 22:30, в області з підозрою на коронавірусну інфекцію звернулося ще 27 осіб. Пацієнти з Яворівського, Пустомитівського, Городоцького, Перемишлянського районів та міста Львів.

Про це повідомляє лікар-епідеміолог Львівської обласної інфекційної клінічної лікарні, головний позаштатний спеціаліст департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації з епідеміології Наталія Тімко.

Зараз на лікуванні у Львівській обласній інфекційній клінічній лікарні – 90 осіб. На самоізоляції знаходяться 348 осіб. За увесь час виписано – 115 пацієнтів. Стан більшості хворих – середньої важкості. У 10-ти пацієнтів стан важкий. 2 пацієнтів на апараті ШВЛ.

Загалом на Львівщині за весь час із підозрою COVID-19 звернулося 553 людини. За увесь час в сумі у 395 пацієнтів Львівської області не підтвердили діагноз коронавірус. Станом на зараз, на Львівщині з підозрою на коронавірус є 109 осіб.

У 47 пацієнтів позитивний результат тесту на коронавірус. Ще дві особи з підтвердженим діагнозом померли. Шестеро осіб знаходяться на лікуванні у відділенні інтенсивної терапії. Троє пацієнтів одужали.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*