З підозрою на коронавірус госпіталізували 27 осіб

За попередню добу було госпіталізовано з підозрою на коронавірус 27 осіб. Скеровано на самоізоляцію 30 осіб. Знаходяться в стаціонарах 200 хворих.

138 – у Львівській обласній інфекційній лікарні, 24 – в Центрі легеневого здоровя, 17 – у 8 міській клінічній лікарні, 20 – у Госпіталі ветеранів війни та репресованих, 1 – у Львівській обласній дитячій клінічній лікарні. 15 людей перебувають на лікуванні у відділенні реанімації. 6 – на ШВЛ. Підтверджено методом ПЛР наявність коронавірусу за добу у 33 мешканців Львівщини. За увесь час COVID-19 підтверджено у 506 осіб. Заперечено у 1800 людей. Померло 15 осіб. Одужали від коронавірусної інфекції 95 людей.

Згідно з інформацією Львівського обласного лабораторного центру, за попередню добу 33 підтверджених випадків реєструвалися у населених пунктах: Львів-18, Буський район с.Задвір’я-1 Пустомитівський р-н, с. Чорноуховичі – 5, Ямпіль – 1, Стрий – 2, Городок – 2, Дрогобич – 2, Сколівський р-н, с. Нижнє Синьовидне – 1, Сокальський р-н, с. Теляж – 1.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*