З нагоди відзначення Європейського дня боротьби з торгівлею людьми пройде всесвітня щорічна акція „Walk for Freedom/Хода за свободу”

Сьогодні в місті Турка з нагоди відзначення Європейського дня боротьби з торгівлею людьми пройде всесвітня щорічна акція „Walk for Freedom/Хода за свободу” – мовчазна і мирна хода, яка проходить вже п’ять років поспіль на захист мільйонів чоловіків, жінок та дітей, які зараз знаходяться у рабстві.

Акція буде проведена під патронатом Міністерства соціальної політики України, за підтримки Представництва неурядової громадської організації А21, Організації з безпеки та співробітництва в Європі, Міжнародної організації з міграції та місцевих державних адміністрацій.

Основна мета акції – роз’яснити громадянам існування проблеми торгівлі людьми, її основні форми та способи втягнення в експлуатацію.

Запрошуємо усіх охочих долучитись до акції «Хода за свободу» у місті Турка, яка розпочнеться сьогодні, 18 жовтня, о 14:00 год. Збір учасників ходи за адресою: м.Турка,  вул. Січових Стрільців, 66 (біля адміністрації). Маршрут ходи: вул. Січових Стрілтців – вул.Майдан Шевченка – вул.- пл. Ринок – вул. Молодіжна. Щодо участі в такій  акції просимо звертатись в структурний  підрозділ з питань соціального захисту населення райдержадміністрації .

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*