З нагоди Великодня у Львові відбудуться етнографічні фестивалі, виставки та святкова ярмарка

5-7 травня у центральній частині міста Львова, а також Музеї народної архітектури та побуту (вул. Чернеча Гора, 1) святкуватимуть Світлий Великдень – родинне свято, з нагоди якого відбудуться фольклорні виставки, концерти та різноманітні театралізовані дійства.

У рамках великодніх святкувань у Львові щорічно відбуваються етнографічний фестиваль «Велика гаївка» та Фестиваль Писанок.

Зокрема, як інформують у департаменті економічного розвитку, інвестицій, торгівлі та промисловості облдержадміністрації, цього року Фестиваль Писанок триватиме з 6 квітня до 6 травня, упродовж якого Львів перетвориться на місто писанок. Зазначимо, що в рамках акції «Полювання на писанки» понад 50 авторських виробів заховані у закладах міста і той, хто віднайде найбільше з них, отримає головний приз – золоте яйце. А на Великдень всі писанки будуть представлені в Галереї на пл. Ринок, де львів’яни та гості міста матимуть змогу їх оглянути.

Також усі охочі можуть ознайомитися з традиціями весняного циклу нашого регіону та взяти участь у Великодніх забавах.

Окремо зазначимо, що з 26 квітня до 19 травня від Львівського національного академічного театру опери та балету ім.С.Крушельницької до пам’ятника Т.Шевченку буде розгорнуто Великодній ярмарок. Торгівля здійснюватиметься у робочі дні з 11:00 год. до 22:00 год., у святкові та вихідні дні – з 11:00 год. до 23:00 год. Організатор Великоднього ярмарку – ТзОВ «Львівські Ярмарки», співорганізатор – ЛКП «Агенція з підготовки м. Львова до чемпіонату Європи з футболу».

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*