З нагоди професійного свята Всеукраїнського Дня працівників культури та майстрів народної творчості оголошено подяку колективу Турківського районного дому

Щорічно це свято відзначається в нашій державі разом із Днем української писемності та мови. Що є символічно, адже кожна освічена людина повинна досконало знати свою історію, витоки писемності свого народу та його культуру.

Сьогодні, 9 листопада, у районному домі культури відбулися урочистості до Всеукраїнського Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва.

Участь у святковому заході взяли: заступник голови райдержадмінстрації Василь Цибак та начальник відділу культури, туризму та молоді райдержадміністрації Лілія Яворська.

Василь Цибак від себе особисто привітав усіх працівників культури та майстрів народного мистецтва з їхнім професійним святом. Побажав кожному, хто за покликанням серця присвятив своє життя культурі, – натхнення, творчих злетів, реалізації професійних амбіцій, втілення найяскравіших ідей, натхнення та процвітання у такій благородній справі відродження, збереження і примноження духовних надбань Турківщини та України. Подякував за те, що діляться часточками своєї душі, дбаючи про настрій тих, кому дарують своє мистецтво.

За вагомий внесок у відродження української національної культури, розвиток народної творчості, активну культурно-просвітницьку діяльність та з нагоди професійного свята Всеукраїнського Дня працівників культури та майстрів народної творчості оголошено подяку колективу Турківського районного дому.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*