З нагоди професійного свята рятувальників району привітав заступник голови районної державної адміністрації Юрій Лило

430700_304018653046279_316701469_nСьогодні, 16 вересня, у приміщенні Турківського районного сектору головного управління ДСНС України у Львівській області відбулись урочистості з нагоди святкування в Україні Дня рятівника.

З нагоди професійного свята рятувальників району привітав заступник голови районної державної адміністрації Юрій Лило.

“У цей день ми вшановуємо всіх тих, хто ризикуючи власним здоров’ям, а іноді й життям, приходить на допомогу людям, які опинилися у небезпеці.

Кожний ваш тривожний виїзд – це випробування сили духу і професіоналізму, а кожна приборкана пожежа, ліквідована аварія – врятовані людські життя, збережені матеріальні та культурні цінності.

Щиро дякую вам за професіоналізм, мужність, сумлінне виконання службових обов’язків, оперативність і готовність завжди прийти на допомогу, відвернути біду”, – зазначив у вітальному слові Юрій Лило.

Він також побажав рятівникам міцного здоров’я, родинного щастя, добра, натхнення й наснаги.

В урочистостях, з нагоди Дня рятівника також взяла участь делегація з республіки Польща “Стражі пожежної”. Голова делегації вручив медаль  “Стражі пожежної”Польща начальнику Турківського  районного сектору головного управління ДСНС України у Львівській області Світлані Мірошкіній, а також передали спецодяг, взуття, рукави  та шоломи для пожежної частини.

Окрім того, за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у справах запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру та з нагоди Дня рятівника працівників ДСНС нагородили почесними грамотами райдержадміністрації та районної ради.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*