З нагоди професійного свята на Львівщині відзначили залізничників

2 листопада, напередодні Дня залізничника, на Львівщині відзначили кращих працівників Львівської залізниці. Перший заступник голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський привітав та нагородив відзнаками працівників залізничного транспорту.

«Львівщина традиційно розвивалася інфраструктурно. І дуже важливе місце в цьому розвитку займала саме залізниця. Залізниця – це не лише дороги і ворота України у Європейський простір, це також  вантажні перевезення, розвиток туризму, можливість рухати країну і регіон вперед»,  – зазначив Ростислав Замлинський.

Також перший заступник голови Львівської ОДА висловив дяку працівникам Львівської залізниці та наголосив на важливості праці кожного задля успіху та розвитку країни та регіону.

«Хочу подякувати вам, які кожного дня на своєму місці, власною працею працюєте здобуваєте успіх для себе, а також для всієї країни в цілому. Без успіху не буде перемоги. Країні потрібні ви – успішні і віддані працівники залізничниці»,  – додав Ростислав Замлинський.

Нагадаємо, що День залізничника — професійне свято працівників залізничного транспорту. В Україні відзначається щорічно 4 листопада. Саме 4 листопада 1861 року з Відня через Перемишль до залізничного вокзалу Львова прибув перший поїзд на території сучасної України. Цей день вважається початком історії залізниць в Україні.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*