З нагоди професійного свята на Львівщині відзначили рієлторів

Щороку, 9 жовтня, в Україні відзначають професійне свято фахівців у сфері операцій з нерухомістю – День рієлтора. Привітали рієлторів на Львівщині.

Подяки за вагомий внесок у розвиток економіки області та з нагоди Дня рієлтора від імені голови Львівської ОДА вручив перший заступник очільника області Андрій Годик.

«Щиро дякую за вашу роботу, адже завдяки вам, операції з нерухомості для мешканців стають легшими та простішими. Рієлтор – це фахівець у багатьох сферах: архітектурі, містобудуванні законодавстві, банківських програмах, страхових технологіях тощо. Проте, одним з головних умінь є ефективне спілкування та індивідуальний підхід до кожного клієнта», – зазначив він.

Відзнаки отримали керівники агентств нерухомості області та фізичні особи-підприємці.

Також фахівці у сфері операцій з нерухомістю Львівщини та представники Львівської ОДА поспілкувались про тенденції на ринку, законодавство у сфері нерухомості та виклики, які стоять перед галуззю.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*