З нагоди професійного свята на Львівщині відзначили кращих рекрутерів

20 вересня, з нагоди Дня рекрутера, на Львівщині відзначили кращих рекрутерів. Голова Львівської ОДА Олег Синютка привітав та нагородив відзнаками рекрутерів соціально відповідальних підприємств регіону.

«Ви сьогодні займаєте надзвичайно важливу нішу у компаніях та установах. Ваша праця – це внесок та ріст кожного працівника, а також  – успіх підприємства в цілому. Про важливість ролі рекрутера свідчить також і той факт, що коли я відвідую різноманітні підприємства, то однією з найважливіших тем є робота з персоналом. Окрім роботи задля блага підприємства, сьогодні дуже важливо об’єднати зусилля заради промоції роботи в Україні. Це – складно, проте це запорука успіху кожного українця, який працюватиме на власній землі поруч із своєю сім’єю, це успіх Львівщини, успіх України», – зазначив у вітальному слові Олег Синютка.

Також в межах відзначення професійного свята у приміщенні Львівського міського центру зайнятості відбувся круглий стіл «Живи і працюй в Україні: реалії та перспективи».

«Професійно технічна освіта – це серйозний інгібітор економічного розвитку Львівщини. Сьогодні ми напрацьовуємо модель, яка полягає в тому, щоб керівництво, стиль управління професійно-технічними навчальними закладами адаптувати в бізнес. Важливо запросити до керівництва навчальними закладами тих людей, які є в бізнесі, або були в бізнесі, тих людей, які розуміють яким чином готувати кадри і для кого їх потрібно готувати. Що це не просто виконання замовлення, а що це підготовка учня від етапу вступу, професійно виробнича підготовка, та працевлаштування. Також важливо доносити до молоді, що не диплом робить людину фахівцем, а відповідний рівень знань, а успішною її робить робота за фахом і хороша заробітна плата», – зазначив директор департаменту економічної політики Львівської ОДА Роман Филипів.

Відтак учасники заходу обговорили проблемні питання у сфері пошуку персоналу на замовлення фірм і компаній, висвітлення інноваційних підходів в організації співпраці обласної служби зайнятості з працедавцями, впровадження елементів рекрутингу у діяльність центрів зайнятості.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*