З нагоди початку навчального року в Академії сухопутних військ відбулись урочистості

Сьогодні, 1 вересня, День знань та початок нового навчального року відзначили у Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного. З цієї нагоди в одному з провідних вищих військових навчальних закладів відбулась урочиста академія.

Участь у заході взяв заступник голови Львівської ОДА Тарас Грень.

«Академія це не просто навчальний заклад. Понад 400 випускників Академії нагороджені державними нагородами за героїзм, більше 60-ти героїв віддали своє життя. Військова  форма це не лише окраса, а й в першу чергу відповідальність, зобов’язання і сьогодні для мене та усіх тут присутніх честь бути разом з вами. Я переконаний, що ви, дорогі вступники, з честю та гідністю нестимете звання курсанта Національній академії сухопутних військ»,- зазначив він.

Також Тарас Грень вручив подяки від імені голови Львівської ОДА.

Окрім цього, присутні поклали квіти до  пам’ятного знаку, присвяченому вихованцям Академії, таким чином вшанувавши пам’ять полеглих у боротьбі за Батьківщину випускників закладу.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*