З нагоди другої річниці Майдану, актори запрошують на вербатім «Кордон»

22 листопада о 18.00 годині в приміщенні Музею Визвольної боротьби України (вул. Лисенка, 23а) команда Майстерні «Мистецький простір» покаже вербатім (документальну драму) «Кордон». У цій виставі використані інтерв’ю людей, що у різні часи і на різних територіях стояли на кордоні: державному, територіальному, фізичному, культурному, етнічному, моральному, емоційному.

Вистава побудована на історії, яка розвивається у різний час: діти і війна, упівці та атовці, Майдан і сила Божа, переселенці з-за лінії Керзону – донецькі та кримські переселенці, Освенцім і полон у сепаратистів. Проте все це історії людей на кордоні Миру і Війни, Волі і Неволі, Любові і Страху.

Вербатім – жанр документального театру, який використовує нередаговані інтерв’ю як основний літературний матеріал. Це дає можливість максимально точно передати живу мову і «документальну» точність розкритих у виставі подій.

Майстерня «Мистецький простір» – це молоде об’єднання львівських митців, що діє на засадах майстерні, пошуку та експерименту. Кожен з  учасників майстерні має свою офіційну роботу і в межах майстерні працює над чимось для себе важливим. У театральному багажі майстерні є вистави: ігри з ляльками «Князь Данило та його блазень Олелько», ляльковий вертеп та вертеп «До перемоги», «Приворотне зілля львівського аптекаря Яна Піпес-Поратинського», «Чому кіт не з’їв мишки або чарівні ліки». Проекти: «Ніч без світанку», «Купала» — мюзикл на природі, співпраця з фестивалем «Ту стань» та ін.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*