З нагоди Дня Незалежності України відзначили працівників митниці

Сьогодні, 22 серпня, з нагоди 26-ї річниці Дня Незалежності України, яку святкуватимуть 24 серпня, відзначили працівників Львівської митниці Державної фіскальної служби України.

Із святом працівників митниці привітав перший заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Ростислав Замлинський.

«Вам випала складна, але водночас почесна місія. Ви одні з перших, хто зустрічає гостей на кордоні України. І саме від Вас залежить формування іміджу нашої держави. Саме ви на своїх місцях творите успіх Львівщини та України. Ви щодня – і в дощ, і в спеку, і в різних несприятливих умовах з силою і витримкою виконуєте свій обов’язок. Бажаю Вам, щоб Ви гордилися тим, що несете державницьку функцію і свій фах передавали послідовникам», – зазначив Ростислав Замлинський.

Окрім того, за високий професіоналізм, сумлінну працю та з нагоди 26-ї річниці Незалежності України працівників митниці нагородили почесними грамотами Львівської обласної державної адміністрації.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*