З нагоди 23 – ої річниці Дня Конституції України в культурному центрі «Україна» пройшли урочисті заходи

Є дати, які укріплюють нації, виражають дух народу, символізують його славне минуле, сьогодення й майбутнє. До їх числа, безумовно, належить День Конституції України – свято волі, миру і доброї злагоди всіх громадян на основі закону і справедливості.

Конституція України – це не лише Закон законів, це серце, ядро подальшого розвитку і вдосконалення суспільства. Вона увійшла в суспільне життя, як головний оберіг державності і демократії, гарант незалежності і соборності України.

У цей день ми вшановуємо зусилля всіх синів і доньок України, які впродовж нашої історії боролись і працювали задля незалежності народу, торжества справедливості та утвердження прав людини.

З нагоди 23 – ої річниці Дня Конституції України сьогодні, 27 червня, в культурному центрі «Україна» пройшли урочисті заходи, в яких взяли участь представники органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, трудових колективів, учасників АТО(ООС) та громадськості.

З історією становлення Конституції України виступив заступник голови Турківської райдержадміністрації Юрій Лило.

«Сьогодні на долю нашої країни випали важкі випробування, – зазначив у своєму виступі Юрій Лило. Але ми спільними зусиллями, наснагою і працею, прагненням кожного побудувати сучасну країну, обов’язково здолаємо всі перешкоди на нашому нелегкому шляху до становлення незалежної європейської держави».

З найбільшим державним святом всіх присутніх привітала помічник народного депутата України Андрія Лопушанського Наталія Гошівська.

Звертаючись до присутніх виступаючі відзначили, що головний документ країни окреслює основні права і свободи людини, визначає найважливіші суспільні відносини, територіальний устрій держави та демократичні засади її розвитку.

Опісля відбувся святковий концерт за участю творчих колективів Турківського районного народного дому.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*