З Донеччини додому повернулися правоохоронці зведеного загону МВС

На Львівщину зі сходу України в рамках ротації повернувся зведений загін правоохоронців Головного управління МВС України у Львівській області. Міліціонери повернулися у повному складі, виконавши поставлені завдання.

Протягом місяця правоохоронці Львівщини несли службу в місті Маріуполі. Співробітники зведеного загону виконували ті ж завдання, що і в попередніх ротаціях: охорона стратегічно важливих об’єктів інфраструктури, контроль автотранспорту на блокпостах, перевіряли транспортні засоби на предмет перевезення зброї та вибухівки.

Як зазначив командир зведеного загону Віктор Катерина,  місцеві мешканці не раз висловлювали слова вдячності львівським правоохоронцям, за те що вони допомагали забезпечувати правопорядок та спокій у місті.

У Львові бійців зустрічали заступник начальника – начальник міліції громадської безпеки ГУМВС України у Львівській області полковник міліції Сергій Маруняк, начальник Управління громадської безпеки полковник міліції Андрій Гребенюк, начальник Управління кадрового забезпечення полковник міліції Олег Зарічний, рідні, друзі і товариші по службі.

Після короткотермінового перепочинку правоохоронці повернуться до виконання своїх службових обов‘язків.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*