З Днем Державного Прапора та Днем незалежності України!

DSCN8187

Шановні краяни !

Сердечно вітаю Вас з Днем Державного Прапора та  Днем незалежності України! 

За 26 років ми пройшли великий і складний шлях до справжньої незалежності. День за днем ми відбудовуємо власну державу, відроджуємо відчуття господаря на власній землі, закладаємо підвалини майбутнього для наших дітей.

Шлях нашого відродження виявився не таким безболісним, як це видавалося понад чверть століття тому. Окрім внутрішніх проблем періоду становлення держави, як і багато попередніх поколінь українців, сьогодні ми змушені відстоювати нашу незалежність із зброєю в руках. Життя тисяч наших громадян – та ціна, яку платить Україна за право самостійно обирати своє майбутнє.

Ми – сучасна європейська нація, яка поділяє демократичні цінності і готова щодня доводити це конкретними справами. За останній рік, навіть в умовах війни, нашій державі вдалося зробити значний поступ для повернення до Європейської спільноти. Поступово, хоч і з великими труднощами, ми рухаємося вперед, Україна змінюється і обов’язково стане процвітаючою, успішною, сильною, омріяною багатьма поколіннями українців, державою.

Я впевнений, разом ми подолаємо всі перешкоди. Бажаю усім нам непохитної віри, успішної праці, наполегливості, оптимізму, мудрості, твердості духу, снаги та єдності на цьому шляху!

Слава Україні!

Героям Слава!

 З повагою

Голова Турківської районної державної адміністрації  Олександр ЛАБЕЦЬКИЙ

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*