З бюджету виділили кошти на підтримку родин учасників АТО та Героїв Небесної Сотні

Департамент соціального захисту населення Львівської облдержадміністрації отримав кошти для виплати одноразової адресної допомоги учасникам АТО, їх родинам, а також сім’ям Героїв Небесної Сотні.

Зокрема, з обласного бюджету таку допомогу отримають ще 8 родин, родичі яких загинули піл час проведення АТО, у розмірі 100 тисяч гривень без оподаткування, та 934 демобілізованих воїни, які повертаються зі зони АТО, у розмірі 3-ох тисяч гривень. Також 144 дітям загиблих (померлих) учасників антитерористичної операції, та Героїв Небесної Сотні нададуть щомісячну допомогу в розмірі 2,5 тисячі гривень.

Про це повідомили у департаменті фінансів Львівської ОДА.

Загалом з початку 2016 року у рамках відповідної комплексної програми соціальної підтримки у Львівській області для виплати одноразової адресної допомоги сім’ям, рідні яких загинули в АТО, та демобілізованим воїнам з початку року виділено 3,6 млн гривень. Для соціальних виплат дітям, батьки яких загинули під час участі в антитерористичній операції, та Героїв Небесної Сотні виділено 1,2 млн. гривень.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*