З 1 січня зросли пенсійні виплати

З 1 січня розмір мінімальної пенсії за віком для непрацюючих осіб зріс з 2,1 тисячі гривень до 2,4 тисячі гривень завдяки підвищенню мінімальної зарплати до 6 тисяч гривень. Це підвищення для тих, кому більше 65 років і у випадку, коли стаж сягає 35 років для чоловіків і 30 років – для жінок.

Від липня доплачуватимуть по 400 грн пенсіонерам віком від 75 до 80 років. У разі наявності 20/25 років стажу вони отримуватимуть не менше 2,5 тис грн.

Українці віком понад 80 років продовжуватимуть отримуватимувати доплату 500 грн, а розмір їхньої мінімальної пенсії становитиме 2,6 тис грн.

Також від 1 березня запланована індексація пенсій (на 11%), а від квітня – автоматичний перерахунок працюючим пенсіонерам з урахуванням розміру зарплати і набутого стажу.

Зазначимо, з липня мінімальна пенсія становитиме 1854 грн, у грудні зросте ще на 80 грн – українці отримуватимуть не менше 1934 тис грн.

 

1 / 1

Ключові слова:

пенсії

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*