Ювілейний турнір з художньої гімнастики «Багіра-2020» зібрав рекордну кількість учасників

У Львові цими днями відбувся 25-ий Ювілейний турнір з художньої гімнастики «Багіра-2020». Цьогоріч турнір, що тривав кілька днів, зібрав рекордну кількість учасників за усі 25 років – 530 гімнасток з 32 команд.Зазвичай участь у турнірі беруть і гості з-за кордону. Однак цього року через карантин іноземні спортсмени не мали змоги завітати на турнір. Учасники турніру змагались у 12 вікових категоріях.

«Участь у турнірі взяли гімнастки від 4 до 18 років. Для багатьох з них це перші змагання такого рівня. За час існування «Багіри» змагання жодного року не переривали і тішить, що навіть цього року попри усі виклики, пов’язані з карантинними обмеженнями та пандемією, турнір вдалось провести на найвищому рівні», — зазначає керівник Управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА Роман Хім’як.

Абсолютною чемпіонкою турніру стала представниця Львівщини, вихованка Комплексної дитячо-юнацької школи №1 СКА Марта Федишин.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*