Ювілейна фотовиставка та інтелектуальні дискусії: на Львівщині стартували дні газети “День”

Cьогодні, 31 травня, на Львівщині урочисто стартували дні “Дня”. Відтак, у НУ “Львівська політехніка” відкрили виставку найкращих світлин ХІХ Міжнародного фотоконкурсу газети “День”.

Участь у відкритті взяли головний редактор газети “День” Лариса Івшина, представники влади, науковці, студенти.

Присутніх привітала керівник апарату Львівської ОДА Маріанна Вільшинська.

“Газета “День” від початку творення незалежної України і до сьогодні професійно, якісно подає інформацію усім читачам. Це видання ніколи не вдається до фейкових повідомлень, дякуємо вам за це. Окрім виставок,  ви створюєте вартісні книги про нашу історію, і ми повинні розповсюджувати їх серед молоді”, – зазначила Маріанна Вільшинська.

Як зазначила Лариса Івшина, в експозиції виставки кращі світлин фотографів, особливою є серія фотографій присвячена воїнам, які захищають територіальну цілісність України.

“Настрій подолання, оптимізм несе ця виставка, зокрема  тут є колосальна серія фотографій про поранених на фронті, їхню мужність. З цієї мужності має, як з джерела, брати наснагу усе суспільство, не занепадати духом, бути солодірнами, підтримувати один одного і бійців найперше”, – наголосила Ларира Івшина.

Зазначимо, це десята, ювілейна виставка у «Львівській політехніці”. Переглянути фотографії може кожен охочий безкоштовно.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*