Юрій Холод відзначив найкращих працівників служби у справах дітей

До Дня соціального працівника та з нагоди прийняття Генеральною Асамблеєю ООН 20 листопада 1989 року Конвенції про права дитини у Львівській обласній державній адміністрації нагородили найкращих представників Служби у справах дітей.

«За високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у справу захисту прав та найкращих інтересів дітей», – йдеться у тексті Подяк.

Нагороди вручив заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Юрій Холод.

«Шлях, який ви для себе обрали, є важким, але таким потрібним для людей. Ви підтримуєте та стаєте на захист тих, хто найбільше цього потребує – дітей», – наголосив заступник голови Львівської ОДА.

Довідково.

Конвенція ООН про права дитини — міжнародний правовий документ, що визначає права дітей в державах-учасницях. Конвенція з прав дитини є першим і основним міжнародно-правовим документом обов’язкового характеру, що присвячений широкому спектру прав дитини. Документ складається з 54 статей, що деталізують індивідуальні права осіб віком від народження до 18 років (якщо згідно застосовним законам повноліття не настає раніше) на повний розвиток можливостей в умовах, вільних від голоду і нужди, жорстокості, експлуатації та інших форм зловживань.

 

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*