Юрій Турянський зустрівся з волонтерами, які допомагають учасникам АТО та їхнім родинам

DSC_0803

Волонтерам, які займаються допомогою військовим, запропонували створити єдиний координаційний центр (координаційну раду). Ідея створення такого Центру виникла на зустрічі з волонтерами, яку зініціював та провів сьогодні, 2 вересня, т.в.о. голови Львівської ОДА  Юрій Турянський.

На зустріч прийшли представники понад 30 об’єднань волонтерів. 

«Ми без жодних обмежень запрошували волонтерські організації, щоб напрацювати діалог взаємодії і консолідації зусиль між владою та волонтерським рухом… Незважаючи на підвищені тони і великий шквал емоцій, ми виробили достатньо конструктивні речі», – повідомив Юрій Турянський.

Насамперед – це єдиний координаційний центр. У ньому волонтери мають працювати по напрямках і координувати роботу між собою. Наприклад, медицина.

«Людина, яка розуміє проблематику медичного забезпечення нашої армії, відповідає за медицину, входить у координаційну раду. Вона  отримує побажання від волонтерських організацій, які спеціалізуються на медичному забезпеченні, працює з ними і тільки за одним напрямком.

Є ідея, щоб у координаційний центр ввійшов юрист. Він надаватиме юридичну допомогу матерям, дружинам військових, які перебувають в зоні АТО або повернулись. Також він співпрацюватиме з іншими волонтерами, які займаються юрдопомогою військовим», – пояснив Юрій Турянський.

Окрім того, у Львівській ОДА відповідальним за узагальнення пропозицій від волонтерів визначено Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю. Свої ідеї волонтери можуть надсилати на електронну адресу uwp@loda.gov.ua.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*