Юрій Турянський зустрівся з керівником Західного управління Держприкордонслужби

DSC_3393

Т.в.о. голови Львівської облдержадміністрації Юрій Турянський зустрівся з начальником Західного регіонального управління Державної прикордонної служби України генерал-майором Ігорем Андрусіком.

Керівники обговорили проблеми та виклики, які сьогодні постали перед  українськими прикордонниками, зокрема і пов’язані з проведенням АТО на Сході країни.

За словами Ігоря Андрусіка, на даний час в зоні антитерористичної операції побувало 1300 прикордонників, 14 з яких отримали поранення.

Юрій Турянський відзначив мужність та патріотизм наших прикордонників, важливість їхньої служби для збереження цілісності та безпеки в країні.

Керівник області оглянув центр управління службами, де ведеться спостереження за державним  кордоном. Як відомо, Західне регіональне управління охороняє ділянку державного кордону України з Польщею, Словаччиною, Угорщиною, Румунією та Молдовою загальною протяжністю 1267,4 км, а також веде нагляд за роботою 53 пунктів  пропуску через кордон та 5 пунктів контролю.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*