Юрій Турянський привітав студентів УКУ з початком літургійного року

DSC_3150

15 вересня т.в.о. голови Львівської ОДА Юрій Турянський привітав студентів Українського Католицького Університету з початком літургійного року та взяв участь у церемонії посвяти у студенти першокурсників навчального закладу.

«В Українському Католицькому Університеті вдало поєднуються віра та наука. Це фундамент для тієї держави, яку ми розбудовуємо. Навчатися в цьому університеті  – мрія багатьох вступників. Студенти, які здобувають тут знання,  готові будувати нову Україну », – сказав у вітальному слові Юрій Турянський.

Очільник області  оглянув новий академічний корпус Українського Католицького Університету, а також побував у студмістечку УКУ, де ознайомився з умовами проживання студентів університету та особливостями  системи навчання, що запроваджена в УКУ.

«Мені надзвичайно приємно бути у новому корпусі, це світовий рівень»,- поділився враженнями від побаченого Юрій Турянський.

Також т.в.о. голови ОДА  зустрівся з ректором УКУ  о.  Богданом Прахом, поспілкувався з  деканом Львівської бізнес-школи УКУ Софією Опацькою та відвідав центр духовної підтримки осіб з особливими потребами «Емаус», що діє при Українському Католицькому Університеті .

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*