Юрій Турянський ініціює передачу гелікоптера КА-226 для потреб Міністерства оборони України

DSC_9525

Т.в.о. голови Львівської ОДА Юрій Турянський звернувся до Міністра оборони України Валерія Гелетея з пропозицією передати вертоліт КА-226, який знаходиться на “Львівському авіаремонтному заводі”, для потреб Міністерства оборони України.

У своєму листі керівник області зазначив: «Враховуючи обмежений фінансовий ресурс в бюджеті на 2013-2014 роки, видатки на монтаж, утримання та обслуговування вертольота не були передбачені. Зважаючи на необхідність транспортування поранених внаслідок проведення антитерорестичної операції, обласна державна адміністрація пропонує передати вищезгаданий вертоліт для потреб Міністерства оборони України із прийняттям відповідної постанови Уряду».

Нагадаємо, 12 липня цього року  облдержадміністрація вже зверталася  з відповідним листом до Прем’єр-міністра України щодо передачі  гелікоптера для потреб Міноборони через прийняття відповідного рішення Кабінету Міністрів України.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*