Юрій Підлісний взяв участь у підсумковій колегії Міністерства освіти і науки України

IMAG1559

Сьогодні, 22 серпня, за участю заступника голови Львівської облдержадміністрації Юрія Підлісного у режимі відеоконференцзв’язку відбулась підсумкова Колегія Міністерства освіти і науки України.

Під час Колегії Міністр освіти Сергій Квіт підбив підсумки розвитку дошкільної, загальної, позашкільної та професійно-технічної освіти у 2013/14 навчальному році та ознайомив регіони із  завданнями на 2014/15 навчальний рік.

Найважливішим досягнення за минули рік, Міністр назвав підписаний Президентом Закон України «Про вищу освіту». Також Сергій Квіт нагадав про те, що вводяться зміни у структурі навчального року та про введення 6-денного навчального тижня у разі необхідності економії енергоресурсів. Водночас Міністр закликав й вищі навчальні заклади спланувати свою роботу так, аби у студентів у зимовий період було не менше двох місяців канікул.

Окремо розглянули питання функціонування галузі освіти й науки на Донбасі. Оскільки у Донецькій та Луганській областях значна частина навчальних закладів частково, або повністю зруйновані, то відповідно будуть вноситись зміни у структуру навчального процесу. За попередньою інформацією навчальний рік у цих регіонах розпочнеться з 1 жовтня.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*