Юрій Підлісний відвідав вихованців Притулку для дітей служби у справах дітей Львівської ОДА

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

24 липня  Притулок для дітей служби у справах дітей відвідав заступник голови Львівської ОДА Юрій Підлісний.

Зокрема, він ознайомився з умовами проживання та утримання неповнолітніх, поспілкувався з вихованцями закладу, переглянув спільно з дітьми фільм про перебування дітей зі східних регіонів України на Львівщині.

На закінчення зустрічі начальник служби у справах дітей облдержадміністрації Володимир Лис, передав дітям подарунки  від пароха церкви Богоявління Стемфордської Єпархії УГКЦ, м.Рочестер отця Романа Сидоровича, ігрові набори та м’ячі.

Станом на сьогодні в Притулку для дітей служби у справах дітей перебуває 47 вихованців. Серед них 27 – це діти, переміщені у Львівську область з районів проведення антитерористичної операції. Для вихованців закладу адміністрацією притулку спільно із службою у справах дітей розроблено план заходів. Він включає різноманітні екскурсії, відвідання музеїв, аквапарку, футбольного матчу, проведення конкурсів.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*