Юрій Підлісний ознайомився з побутом дитячих будинків сімейного типу у селі Пнікут Мостиського району

IMG_20140729_154701Заступник голови Львівської облдержадміністрації Юрій Підлісний відвідав дитячі будинки сімейного типу в селі Пнікут Мостиського району.

Зазначимо, станом на сьогодні в селі Пнікут функціонує чотири дитячих будинки сімейного типу в яких виховується 32  дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування. До кінця року планується ввести в дію п’ятий будинок, а також добудувати майстерні для дітей. В планах створення Дитячого містечка “Країна дитячих мрій” на базі діючих дитячих будинків сімейного типу у селі Пнікут Мостиського району.

Також під час візиту Юрій Підлісний поспілкувався з батьками-вихователями та вихованцями дитячих будинків сімейного типу, вислухав проблемні питання та надав пропозиції щодо їх вирішення.

Окрім того, заступник голови ОДА зустрівся з батьками-вихователями, які прибули з Донецька і вже другий місяць проживають на території “дитячого містечка”.

На закінчення зустрічі начальник служби у справах дітей облдержадміністрації Володимир Лис, передав дітям подарунки від пароха церкви Богоявління Стемфордської Єпархії УГКЦ (м.Рочестер) отця Романа Сидоровича – ігрові набори та м’ячі.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*