Юрій Підлісний ознайомився з побутом дитячого будинку сімейного типу в м. Буськ

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Заступник голови облдержадміністрації Юрій Підлісний та начальник служби у справах дітей облдержадміністрації Володимир Лис відвідали дитячий будинок сімейного типу  в м.Буськ, в якому виховуються дев’ять дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Під час зустрічі з батьками – вихователями та вихованцями будинку, Юрій Підлісний оглянув умови перебування дітей, ознайомився з їх побутом, обговорив проблемні питання, стан фінансування дитячого будинку сімейного типу та підготовку дітей до нового навчального року.

Також начальник служби у справах дітей облдержадміністрації Володимир Лис передав дітям подарунки від пароха церкви Богоявління Стемфордської Єпархії УГКЦ (м.Рочестер) отця Романа Сидоровича – ігрові набори та м’ячі.

Зазначимо, станом на сьогодні в Буському районі функціонує один дитячий будинок сімейного типу в якому виховується 9  дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування та 3 прийомних сімей в яких виховується  6 дітей зазначеної категорії.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*