Юрій Майборода та Михайло Кінь зустрілися із керівниками міських, сільських та селищних рад Турківщини

За дорученням голова Львівської ОДА Олега Сала, 7 грудня начальник управління молоді та спорту облдержадміністрації Юрій Майборода побував у Турківському районі, де разом з головою райдержадміністрації Михайлом Конем обговорив соціально – економічні та культурні питання з міським, селищним та сільськими головами.

Юрій Маборода привітав голів з Днем місцевого самоврядування та вручив подарунки, а також зазначив, що зараз одним з найважливіших питань для життя країни є питання реформування місцевого самоврядування. На даний час в Україні завершено обговорення Концепції реформування місцевого самоврядування та підготовлено відповідний проект Указу Президента України.

Реалізація Концепції сприятиме посиленню правової, організаційної та матеріальної спроможності територіальних громад, розвитку ефективної територіальної організації влади та органів місцевого самоврядування, провадженню їх діяльності з дотриманням принципів та положень Європейської хартії місцевого самоврядування, створенню умов для запровадження доступних адміністративних, соціальних та інших послуг.

В ході обговорення керівники органів місцевого самоврядування розповіли про рівень виконання бюджету та вносили пропозиції що стосувалась земельних питань, ремонту доріг, завершення об’єктів соціальної сфери, газифікації. Типовими практично для усіх голів сільських рад були питання ремонту доріг, газифікації, погашення заборгованостей за виконані роботи, генеральних планів, завершення об’єктів соціальної сфери, спорудження вітрових електрогенераторів.

 

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*