Юрій Луценко представив нового прокурора області

У четвер, 16 червня, у Львові Генеральний прокурор України Юрій Луценко представив нового очільника прокуратури Львівщини. Новим керівником структури став старший радник юстиції Юрій Квятківський.

“Я шукав прокурора, який не пов’язаний із львівською елітою. Оскільки вважаю, що людина на цій посаді має бути позбавлена залежності та дружби із нею, – зазначив Генеральний прокурор України. – Саме тому новим прокурором обрав мешканця Київщини Юрія Квятківського. На сьогодні найголовніше завдання для нього – очистити систему та відновити довіру громадян”.

Також Юрій Луценко зазначив, що прокурор зобов’язаний заповнити спеціальну анкету, в якій має чесно відповісти на низку запитань про його діяльність та матеріальні статки. За словами Генпрокурора, таку перевірку на доброчесність у прокурорських лавах започаткували з метою викорінення корупції.

“Сподіваюсь, прокуратура на чолі із новим керівником чітко реагуватиме на будь-які прояви корупції. Під пильною увагою зокрема мають бути такі питання як виділення земель демобілізованим учасникам АТО та контроль за ситуацією у лісовому господарстві, – наголосив голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка. –  Я вже попередив керівників районів та усіх населених пунктів області: якщо виділятимуть землю не за призначенням – матимуть справу із прокуратурою. Також, сподіваюсь,  прокуратура проконтролює ситуацію із незаконною вирубкою лісу та  експортом деревини”.

Новий прокурор у Львівській області Юрій Квятківський розповів про колишні місця роботи, майно, та запевнив, що відтепер працюватиме на благо Львівської області.

Довідка:

Юрій Квятківський родом із Київської області. Закінчив Академію управління Міністерства внутрішніх справ України та з 1991 року розпочав свою діяльність на різних посадах в органах внутрішніх справ України. В органах прокуратури Юрій Квятківський працює з квітня 2015 року. Спершу працював на посаді заступника прокурора Київської області, згодом на цій же посаді в прокуратурі Луганської області, яку потім очолив.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*