Юрій Холод провів робочу нараду з працівниками департаменту розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства

Сьогодні, 21 жовтня, заступник голови Львівської ОДА Юрій Холод провів робочу нараду з працівниками департаменту розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства.

У межах зустрічі обговорили основні напрямки діяльності департаменту, зокрема йшлося про забезпечення централізованого збору та вивезення твердих побутових відходів, здійснення заходів щодо належного благоустрою територій, контроль за проведенням заходів, спрямованих на забезпечення сталої роботи житлово-комунального господарства області в осінньо-зимовий період.

Також обговорили роботу департаменту щодо удосконалення системи управління та запровадження послуг з управління житловим фондом, створення об’єднань співвласників багатоквартирного будинку, розмежування функцій замовника та виконавця послуг.

Окрім того, присутні поспілкувалися про проблеми, які виникають під час роботи, а також про реалізацію нових ініціатив та планів.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*