Юрій Холод ознайомився із ходом реалізації другої черги Львівського обласного клінічного перинатального центру

Заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Юрій Холод спільно з першим заступником голови Львівської обласної ради Богданом Гагалюком оглянули хід реконструкції Львівського обласного клінічного перинатального центру

У межах виїзної наради 21 грудня представник підрядної організації, що виконує роботи на цьому об’єкті, ознайомив присутніх із станом реалізації реконструкції.

Відтак, 3-й поверх корпусу Б-3 обіцяють завершити до середини наступного тижня. До кінця цього року на 2-ому поверсі виконають роботи із влаштування лінолеуму.

«Цей центр є медичною установою європейського зразка. Для нас надзвичайно важливим є наступний етап реалізації цього проекту – завершення другої черги – гінекологічного корпусу. Ми плануємо завершити роботи на цьому об’єкті та здати його  експлуатацію у 2020 році. Для нас це питання є надзвичайно важливим, адже Центр покликаний зберегти життя та здоров’я дітей», – наголошує Юрій Холод.

Нагадаємо, що у 2018 році завершені будівельні роботи та здані в експлуатацію корпуси А-2  та А-3 , які функціонують як пологовий стаціонар.

Станом на сьогодні, здійснюються роботи з реконструкції корпусу Б-3, в якому знаходиться гінекологічне відділення, відділення патології вагітності, консультативно-поліклінічне відділення, центр підтримки лактації і грудного вигодовування, кафедра підвищення кваліфікації лікарів, акушер-гінекологів Львівського національного медичного університету.

Зазначимо, що Центр є одним з основних медичних закладів охорони здоров’я матері та дитини у Львівській області, насамперед з надання висококваліфікованої спеціалізованої медичної допомоги жінкам із загрозою переривання вагітності та передчасними пологами.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*