Юрій Холод: “17 амбулаторій готові. Всі решта – на моєму контролі”

Сьогодні, 16 січня, заступник голови Львівської ОДА Юрій Холод провів виїзну нараду на місці будівництва сільської амбулаторії у Великих Грибовичах. Це – один із 43 таких об’єктів, передбачених державною програмою “Доступна медицина”.

Тендер на цей об’єкт завершили останнім, а угоду з підрядником – ТзОВ “Градобуд-Престиж” – підписали аж у травні 2019 року, на суму понад 5 мільйонів гривень. Амбулаторія має обслуговувати села Великі і Малі Грибовичі та Збиранку. Загалом – майже дві з половиною тисячі населення.

Участь у нараді взяли також в.о. начальника управління капітального будівництва Львівської ОДА Олег Пелих, голова Жовківської  райдержадміністрації Роман Черніховський, представники підрядника, сільський голова та лікар Грибович та інші.

“До нового року на Львівщині ми офіційно відкрили 4 амбулаторії з 17-и, які мають декларації про готовність. Це медзаклади в Брюховичах на Перемишлянщині, у Ремезівцях на Золочівщині, в Пасіках-Зубрицьких на Пустомитівщині, у Сулимові Жовківського району. Наразі триває процедура передачі їх на баланс місцевих громад. Ще 13 відкриють найближчим часом. Загалом програма передбачає зведення 43 нових амбулаторій. Кожна з них, при відкритті, отримує автомобіль Renault Duster”, – каже Юрій Холод.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*