Юних плавців з Львівщини нагородили за успішний виступ на чемпіонаті з плавання

Сьогодні, 12 квітня,  голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка нагородив трьох переможців чемпіонату України з плавання, що відбувся 27 – 29 березня у Броварах Київської області.

За підсумками трьох днів змагань юні спортсмени Львівської області одержали впевнену перемогу. Вони завоювали 11 золотих, 3 срібних та 3 бронзові медалі.

«На останньому чемпіонаті збірна команда Львівщини виборола перше загальнокомандне місце серед найсильніших команд України. Цими юними спортсменами пишається Львівщина і зовсім скоро ними пишатиметься вся Україна. Ми всі віримо, що вони привезуть ще не одну медаль: і європейських першостей, і світових, і олімпійських», – зазначив від час нагородження Олег Синютка.

За останніх 20 років це найуспішніший виступ команди Львівської області на чемпіонатах з плавання.

Найбільшу кількість медалей львівській команді принесли Георгій Лукашев (6 золотих та 1 бронзова), Марія Городня (5 золотих, 1 срібна та 1 бронзова) і Ксенія Стадницька (2 срібні та 1 бронзова).

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*