Юну львів’янку нагородили “золотим мольбертом”

У середу, 1 червня, з нагоди відзначення Міжнародного Дня захисту дітей та в рамках форуму “Золотий мольберт слідами Мойсея українського Духа” у Національному музеї нагородили юних талановитих художників з усієї України. Двадцятьох учасників фіналу відзначили золотими медалями, а переможниця конкурсу львів’янка Аліна Сосновська отримала найвищу мистецьку дитячу нагороду – золотий мольберт з  діамантом.

“Дуже добре, що діти, які живуть у різних куточках України приїхали сьогодні до нас на Львівщину з нагоди цього прекрасного заходу, – зазначив голова Львівської ОДА Олег Синютка. – Я впевнений, що найближчим часом цими юними талантами пишатимуться не лише їх родини, а й уся Україна”.

Окрім того, у рамках Форуму понад 230 дітей створили розпис-молитву на святоюрському мурі у Львові. Метою цього монументального пленеру є прохання дітей України зупинити війну в Україні та інших країнах світу. Образотворчі молитви дітей України та світу будуть виставлятися на сайті “Львівської дитячої галереї”.

Варто зазначити, що Форум відбувся за підтримки Львівської обласної державної адміністрації, фонду Шептицьких та Місії “Постуляційний Центр беатифікацій і канонізації святих УГКЦ”.

Довідково:

Форум “Золотий мольберт слідами Мойсея українського Духа” заснований у 2003 році на базі БФ “Львівська дитяча галерея” Ольгою Михайлюк з метою відродження виховних ідей та дороговказів Митрополита Андрея Шептицького.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*