Юні інспектори руху з Сокальського району стали переможцями обласного конкурсу КВН ЮІР

10_КВН

11 квітня відбулись фінальні змагання серед команд веселих та найкмітливіших юних інспекторів руху. Цьогоріч за перемогу в обласному етапі конкурсу боролися шістнадцять команд Львівщини.

За словами начальника служби у справах дітей Львівської ОДА Володимира Лиса, ці змагання проводяться з метою навчання учнів навикам безпечної поведінки на вулично-доржній мережі та залучення їх до участі в роботі, спрямованій на запобігання дитячому дорожньо-транспортному травматизму.

«Змагання складаються з декількох конкурсів. У першому конкурсі школярі мали підготувати презентацію своєї команди –  «візитку». Веселі та яскраві привітання неабияк потішили усіх присутніх у залі, подарували чимало позитивних емоцій та сміху. Не забували ЮІРівці і про головний девіз цьогорічних змагань. «Молоде покоління – за безпечний рух!», – зазначив В.Лис.

Отож, третє місце у фіналі змагань розділили дві команди – «Солітери» з львівської гімназії «Гроно» та «П’яте колесо» (Радехівський район). «Срібло» здобули «Королі» з Пустомитівського району та команда «Здоровенькі були», що представляла 42-гу школу міста Львова.

А перемогу в обласному конкурсі КВН ЮІР отримали «Перці» із Сокальського району.

Усі учасники змагань одержали від організаторів грамоти, настільні пізнавальні ігри та солодощі.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*