YouthSpeak Forum Lviv об’єднав понад 200 молодих осіб з усієї країни

Активна молодь, представники державного, громадського та бізнес-секторів, загалом близько 200 людей, зібралися 27 жовтня на конференції від AIESEC. 

Зазначимо, що в Україні YouthSpeak Forum Lviv відбувається вчетверте, а у Львові – уперше.

Головне завдання цьогорічного заходу – порушити питання можливостей, які є у молоді в Україні та чому слід залишатися у нашій державі і розвивати самого себе.

Форум складався із трьох основних блоків – “Inspire”, “Engage” та “Act”, як складових створення будь-яких змін.

У межах блоку “Powerful Talks” у делегатів була можливість послухати промови від лідерів думок, що представляють різні сфери діяльності. Під час блоку “Panel Discussion” у дискусії брали участь представники різноманітних організацій та компаній.

Також відбулись 3 воркшопи: Time-management від PwC Ukraine Careers, публічні виступи від Романа Дереги, успішний перший кар’єрний крок.

Під час “Opportunity Space” учасники мали можливість поспілкуватися з представниками різних організацій та компаній, познайомитись із новими людьми та у перспективі знайти для себе нові шляхи для розвитку та кар’єрного росту.

Останнім, проте одним із найважливіших блоків форуму, було представлення кейсів. Присутніх розділили на команди, і кожна з них мала можливість запропонувати свою ідею для вирішення певної проблеми та. в перспективі стати частиною команди, що буде втілювати цю ідею в життя. Цього року свої кейси представляли компанія “IMAGO”, організація “Інститут міста”, та Роман Околович.

Команди, що запропонували найкращі ідеї для вирішення кейсів, нагородили під час закриття форуму.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*