“Якщо буде сильною громада – буде сильною держава”, – депутат Європейського Парламенту Елмар Брок

Сьогодні, 17 травня, перший заступник голови Львівської облдержадміністрації Ростислав Замлинський зустрівся із депутатом Європейського Парламенту Елмаром Броком, який перебуває на Львівщині з метою прочитати лекцію студентам Українського Католицького Університету у межах проведення сертифікатної програми «Європейські студії».

У зустрічі також взяв участь голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин.

В межах зустрічі, перший заступник подякував гостю за відкриту і принципову позицію щодо територіальної цілісності та незалежності України, а також ознайомив із динамікою розвитку Львівщини, зокрема відкриттям нових підприємств та створенням нових робочих місць.

«На Львівщині зараз набагато безпечніше, ніж у багатьох столицях світу. В області, як і в усій Україні, відбувається дуже багато змін. Дуже важливо, щоб такі люди, як ви передавали нашим студентам свої знання та досвід. Потім молодь інвестує ці знання у розвиток Львівщини. Окрім того, нам варто пам’ятати, що тільки спільними зусиллями ми зможемо збудувати сильну Європу, і ми це робитимемо, оскільки у нас спільні європейські цінності», – наголосив Ростислав Замлинський.

Під час розмови порушили питання успішності реформи децентралізації та її вплив на зростання добробуту громад.

«Розвиток місцевих громад важливий крок в успішному розвитку цілої країни. Якщо буде сильною громада – то, безперечно, буде сильною держава. На цьому шляху варто опиратися на досвід та допомогу своїх іноземних партнерів. Окрім того, мусимо пам’ятати, що нам повсякчас треба триматися разом. Тільки єдність забезпечить стабільність і безпеку у світі», – зазначив Елмар Брок.

Сторони зійшлись на думці про доцільність у контексті реформи децентралізації налагодження так званих study-турів для представників ОТГ, аби мати змогу підвищувати свою обізнаність та обмінюватись досвідом із закордонними колегами.

В межах зустрічі також обмінялися думками щодо розвитку карпатського регіону та його значення у розвитку всієї держави.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*