«Якісне обслуговування платників» – тема брифінгу у податковій

Днями у Турківському відділенні Самбірської ОДПІ  відбувся брифінг завідувача сектору обслуговування платників Івана Рибчича для представників засобів масової інформації на тему: «Якісне обслуговування – сприяє бюджетним надходженням».

Відкриваючи захід, посадовець зазначив, що Турківське відділення  Самбірської ОДПІ веде постійну і наполегливу роботу зі своєчасного та повного надходження платежів до бюджету. У своїй роботі податківці прагнуть підвищити рівень добровільного виконання платниками податків податкових зобов’язань, досягти того, щоб податки сплачувалися з почуттям відповідальності.

Підбивши підсумки роботи за січень – травень, посадовець зазначив, що  до загального бюджету району надійшло 24,3 млн. грн., до державного – 8,4 млн.грн.,  а місцевий бюджет отримав  15,9 млн.грн.

«Переконаний, що стабільність надходжень до бюджетів усіх рівнів збережеться й у майбутньому — зазначив Іван Рибчич, – адже збільшенню бюджетних надходжень сприяє якісне обслуговування платників, спрощення документообігу та впровадження різних електронних сервісів для наших платників податків».

ДФС України постійно вдосконалює та збільшує кількість електронних сервісів, головною метою створення яких є забезпечення платників наданням якісних та актуальних послуг. Так, для комфортного звітування на веб-порталі відомства (sfs.gov.ua) розміщені сервіси «Електронна звітність» та «Електронний кабінет платника податків». Завдяки ним можна сформувати, перевірити та надіслати до ДФС податкову звітність, перевірити розрахунки з бюджетом, дізнатися про терміни сплати податків, а також іншу корисну інформацію. Оцінити податкові ризики діяльності з вашим партнером по бізнесу, який можливо не є платником ПДВ, є банкрутом чи відсутній за визначеною в установчих документах адресою допоможе сервіс «Дізнайся більше про свого бізнес-партнера». Отримати консультацію з питань податкового, митного законодавства можна за допомогою «Загальнодоступного інформаційно-довідкового ресурсу» (ЗІР).

Платники податків можуть скористатися іншими сервісами фіскальної служби: «Дані Реєстру платників ПДВ», «Анульована реєстрація платників ПДВ», «Реєстр платників єдиного податку»,  «Акредитований центр сертифікації ключів», «Інформація про РРО, книги ОРО», «Митна статистика» та інші. Нагадала також присутнім і про постійно діючий «Пульс податкової» – телефонна гаряча лінія  ГУ ДФС України (044) 284-00-07.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*