Як вносити зміни до ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами

скачанные файлыТурківське відділення Самбірської ОДПІ нагадує, що роздрібна торгівля алкогольними напоями (крім столових вин) або тютюновими виробами може здійснюватися суб’єктами господарювання всіх форм власності, у тому числі їх виробниками, за наявності у них ліцензій.

Ліцензії оформляються на бланках єдиного зразка, затвердженого постановою КМ України від 20.11.2000р. N 1719, з додатком до ліцензії у випадках, передбачених законодавством.

У додатку до ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями суб’єктом господарювання зазначається адреса місця торгівлі і вказуються перелік електронних контрольно-касових апаратів та інформація про них: модель, модифікація, заводський номер, виробник, дата виготовлення; реєстраційні номери книг обліку розрахункових операцій, які знаходяться у місці торгівлі.

У разі зміни відомостей, зазначених у виданій суб’єкту господарювання ліцензії (за винятком змін, пов’язаних з реорганізацією суб’єкта господарювання), орган, який видав ліцензію, на підставі заяви суб’єкта господарювання протягом 3-х робочих днів видає суб’єкту господарювання ліцензію, оформлену на новому бланку з урахуванням змін.

Рекомендації щодо організації роботи фіскальних органів із приймання документів та видачі ліцензій на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами затверджені  наказом ДФС України від 24.10.2014 р. N 213.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*