Як оподатковувати подарунки?

Дохід, отриманий у вигляді подарунка, отриманий платником податку від фізичної особи, що не є членом сім’ї першого ступеня споріднення, оподатковується за ставкою 5% від вартості будь-якого подарунка. Нагадаємо, що оподаткування доходу, отриманого платником податку дарунок (або в результаті укладення договору дарування) від фізичних осіб, визначено п.174.6 Податкового кодексу, яким передбачено, що кошти, майнові та немайнові права, вартість робіт, послуг, подаровані платнику податку, оподатковуються згідно з правилами, встановленими розділом ІV цього кодексу для оподаткування спадщини. Відповідно до пп.174.2.2 Податкового кодексу вартість будь-якого об’єкта спадщини, що успадковується спадкоємцями, які не є членами сім’ї спадкодавця першого ступеня споріднення, оподатковується за ставкою, визначеною п.167.2 цього ж Кодексу.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*