Як на Львівщині відзначатимуть День Європи

Цьогоріч у п’ятницю, 27 травня, до Дня Європи на Львівщині відбудуться масштабні флешмоби, конкурси, спортивні та культурно-мистецькі заходи, а також зустрічі із відомими європейськими гостями.

Про це повідомили у департаменті міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва Львівської обласної державної адміністрації.

Зокрема у парку імені Івана Франка презентуватимуть художнє мистецтво на асфальті, а також організують масштабний студентський флешмоб та цікавий квест від ГО “Молода Дипломатія”.

Урочисті заходи відбудуться і в палаці Потоцьких. У святкуванні візьмуть керівники області, представники дипломатичного корпусу та інші почесні гості.  Зокрема, очікують на приїзд Голови представництва Європейського Союзу в Україні Яна Томбінського.

Також керівництво області та високоповажні гості запланували зустрічі і з представниками європейського бізнесу на Львівщині та цікаві бесіди з науковцями і студентами.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*