“Я вірю в те, що симбіоз чоловічої впертості повинен бути підкріплений жіночим інтелектом та ніжністю”, – Олег Синютка

Сьогодні, 21 вересня, на факультеті міжнародних відносин Львівського національного університету імені Івана Франка відбулась конференція “Жінка в політиці: сила в єдності”.

До учасників конференції звернувся голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка.

“У Львівській ОДА працює дуже багато жінок, більшість директорів департаментів – жінки. Мабуть, тому ми і є успішними. Я дуже радію, коли жінки та дівчата мають можливість реалізувати себе. Я вірю у те, що симбіоз чоловічої впертості повинен бути підкріплений жіночим інтелектом та ніжністю.”, – зазначив очільник Львівщини.

Окрім того Олег Синютка додав: “Дивлячись сьогодні на вас – я бачу, якою буде Україна і яке велике у неї майбутнє. У вас сьогодні є великі можливості, які , я впевнений, ви перетворите у великі справи на благо нашої держави”.

Організатор – Всеукраїнська громадська організація «Українська Жіноча Демократична мережа» (УЖДМ).

“Ми прагнемо до того, щоб жінок у наших обласних радах, як і у Верховній Раді – було більшість. Одним із наших завдань є домогтися гендерних квот. Ми хочемо захистити право жінок представляти інтереси жіноцтва у місцевих радах”, -зазначила координатор ВГО “Українська демократична мережа” Любов Майборода.

Конференція має на меті сприяти діалогу між посадовими особами і депутатками національного та місцевого рівнів для консолідації зусиль в напрямку забезпечення гендерної рівності та просування реформ в Україні.

До участі запрошені провідні експерти, представники органів державної влади, українських жіночих громадських організацій, депутатки місцевих рад.

Захід відбудеться за підтримки глобальної ініціативи Міжнародного республіканського інституту – Жіночої Демократичної Мережі (Women`s Democracy Network).

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*